وب سایت موسیجه افتتاح شد

امید چهاردولی 17 مرداد 1397 مقاله های آموزشی
وب سایت موسیجه افتتاح شد - آکورد گیتار

باعث افتخار خود می دانیم در جهت خدمت رسانی به شما کاربران هنرمند، وب سایت موسیجه را افتتاح و هم اکنون وبسایت mosije.com فعالیت خود را بطور رسمی در زمینه ارائه خدمات آموزش گیتار و موسیقی آغاز می نماید. امید است که موسیجه بتواند گامی در جهت افزایش دانش گیتاریست های عزیز بردارد.

 

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت موسیجه این قابلیت را به همراهان هنرمند و گیتاریست موسیجه می‌دهد تا به آسانی بتوانند به کلیه آکورد های مجاز ایرانی و خارجی در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده در موسیجه بهره ببرند.همچنین موسیجه در لغت به معنی نوعی مرغ آواز خوان است، شبیه و همرنگ فاخته و از اسامی باستانی موسیقی می باشد.

 

امکانات و ویژگی ها
اين وب ‌سايت كه قابليت هایی نظیر تغییر گام آکورد به گام دلخواه، دسته بندی های منظم بر اساس خواننده و ریتم آهنگ، پنل کاربری حرفه ای، امکان ذخیره آکورد در پروفایل و بسیاری امکانات دیگر را داراست، علاوه بر بخش‌هاي رایگان آکورد آهنگ های ایرانی و خارجی، دارای بخش مجله موسیجه ( موسیجه مگ) می باشد که در بردارنده اطلاعاتي مفيد از خبر‌هاي مهم در مورد خوانندگان و موسیقی، آشنايي با هنرمندان و آموزش گیتار و آموزش آکورد را تقديم مخاطبانش كند.

 

مشتری مداری و ارزش ها
هدف ما در موسیجه این است که بتوانیم کاربران گیتاریست خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه نماییم. هر روز تیم طراحی، توسعه و پشتیبانی موسیجه به دنبال بهبود راه‌کارهای خود در زمینه ارائه خدمات به کاربران هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت کاربران خود را جلب کنیم.همچنین ما بی صبرانه منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم و به این نظرات احترام می گذاریم.

 

چشم‌انداز و ماموریت
از ابتدا در موسیجه هدف ما تبدیل ‌شدن به بزرگ‌ترین بستر آموزش گیتار و بانک جامع آکورد آهنگ در ایران بوده است تا با ارائه راه‌کار های جدید در زمینه آموزش گیتار بتوانیم بستری مناسب برای تمامی نوازندگان گیتار باشیم. زندگی روزمره ی امروز همان ‌گونه که از نام آن پیداست به ‌اندازه کافی یکنواخت بوده و ما در موسیجه وظیفه خود می‌دانیم این فضای یکنواخت را تغییر دهیم. هر روز در بخش طراحی و توسعه و دپارتمان آکورد موسیجه در تلاش هستیم تا از این یک نواختی زندگی بکاهیم، هیچ گاه نگذارید ذهنتان آنقدر درگیر نگرانی، زندگیتان آنقدر با کار مشغول، قلبتان آنقدر انباشته از ناراحتی‌ها شود تا هیچ جایی برای تفریح کردن و لذت بردن نداشته باشید، گیتارتان را برای دلتان بنوازید.

 

امید چهاردولی (موسس سایت موسیجه)

افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات