موسیجه کاندیدای یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران شد

امید چهاردولی ۵ بهمن ۱۳۹۷ مقاله های آموزشی
موسیجه کاندیدای جشنواره وب 97

رویداد داوری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با حضور داوران و دست اندرکاران جشنواره وب و موبایل ایران در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرده و ۵ کاندیدای برتر هر گروه در بخش وبسایت و اپلیکیشن یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ های ۴ و ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ انتخاب شدند. این وب سایت ها در نشست شورای داوری جشنواره پس از بررسی‌های تخصصی صورت گرفته از میان فعال‌ترین‌های این حوزه انتخاب شده‌اند.

باعث افتخار ماست که موسیجه با همراهی شما هنرمندان عزیز در نخستین سال فعالیت خود، کاندید برترین وبسایت در گروه سینما و تئاتر و موسیقی شده است.

رای‌گیری بخش مردمی یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، از ۸ دی ماه آغاز شده است و تا ۲۶ بهمن‌ماه ادامه دارد. از شما همراه همیشگی دعوت می‌کنیم تا با رای دادن به موسیجه، از ما حمایت کنید.
آدرس صفحه موسیجه در جشنواره: https://profile.iwmf.ir/website/mosije.com

لازم به ذکر است که جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین عرصه های رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از همان ابتدای زمان تاسیس جشنواره توانسته است نقش مهمی در افزایش کیفیت ، جایگاه و سطح حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

همچنین شما می توانید وبسایت‌های کاندیدای هرگروه در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران را در لیست کاندیداهای یازدهمین جشنواره وب موبایل ایران در سایت جشنواره به آدرس iwmf.ir ببینید.

افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *